En Güzel Ofis Saç Modelleri


Ofis şıklığınızı saçlarınızla tamamlarsınız. İş yerinde saçlarınız kıyafetinize, bulunduğunuz konuma ne kadar uygun olursa saygınlığınız da artacaktır.

Kendinize güveniniz artacaktır ve artan öz güveniniz size çok büyük başarılar kazandıracaktır. Her gün kuaföre gitmeye zaman bulamayan iş kadınları için evde kolayca yapabilecekleri, çok az zamanlarını alacak, pratik ve aynı zamanda çok şık duracak saç modelleri var. Biraz bunlardan bahsedelim.


En Güzel Ofis Saç Modelleri


Öncelikle saçlarınız her daim mutlaka temiz ve bakımlı olmalıdır. Saç kesiminiz mesleğinizin ağırlığına ve yüz şeklinize uygun kesilmiş ve yine bunlara en uygun renkte boyanmış olmalıdır.

Temiz ve bakımlı saçlarınıza evde maşanızla hafif dalgalar yapabilirsiniz. Fakat bu dalgalar çok hafif olmalı, düğün saçı gibi, abartılı olmamalıdır. Saçınıza uygun bir makyaj ve kıyafetinizle tüm gün boyunca harika görüneceksiniz. Uzun saçlarınız varsa saçlarınızın uç kısımlarına maşa yapıp çok şık bir tokayla yarım toplayabilirsiniz saçlarınızı.

Hafif bir makyajla birlikte yarım topladığınız dalgalı saçlarınız hem çok asil, şık hem de çok havalı görünecektir. Düz saçlarınız için de aynı işlemi yapabilirsiniz. Yarım topladığınız düz saçlarınız da çok güzel görünecek ve iş yeriniz için uygun olacaktır. Yarım toplu saçlarınızı kâkülle kullanabilirsiniz. Kâkülleriniz uzunsa maşayla hafifçe kıvırırsanız da çok güzel duracaktır.

Saçlarınızın hepsini toplayıp üstten ya da kafanızın alt kısmından atkuyruğu yapabilirsiniz. Saçlarınızın dalgalı ya da düz olması önemli değil, her iki şekilde de çok güzel ve çok uygun olacaktır bu saç modeli. Yine kâkül kullanabilirsiniz kâkülleriniz yoksa önden hafifçe kabartabilirsiniz. Yüz şeklinize hangisi daha uygunsa daha önce deneyip ona göre karar vermelisiniz.

Abartısız topuzlar da ofislerde kullanıma uygun saç modelleri arasındadır. İster enseden ister tepeden yapacağınız sade bir topuzla gün boyu şık görüneceksiniz.

Değişik abartısız örgüler de yapabilirsiniz saçlarınıza.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir