Etkileyici Bakışların Sırrı


Bir insanın en önemli organlarından olan göz, bazen kelimelerle anlatamadıklarınızı anlatır bakışlarınızla…
Özellikle kadınlar için bakışların anlamı büyüktür, anlatamadıklarını anlatır bir kadın gözlerinle…

Duygularını en rahat şekilde ifade eder bakışlarıyla…


Etkileyici Bakışların Sırrı


Bu yüzden bir kadın her an etkileyici bakışlara sahip olmak ister.
Bunu sadece ufak birkaç tüyoyla nasıl elde edeceğimizi konuşalım şimdi…
Bir kere etkileyici bir bakış istiyorsanız süzüm süzüm süzülen kirpikleriniz olmalıdır: uzun, hacimli ve dolgun kirpikler…

Bunun için kirpikleriniz yeterli uzunlukta değilse çeşitli yollarla onları besleyebilirsiniz ancak en kolay yol tabi ki: takma kirpikler… Günlük yaşamınızda çok kullanamasanız da özel bir davette takma kirpikler oldukça etkili olacaktır.

Kirpiklerinizin daha dolgun görünmesini istiyorsanız sağ sol hareketlerle yukarı doğru çekerek uygulamalısınız maskaranızı ve birkaç kat üst üste olacak şekilde ancak yapışma yapmamasına özen göstererek uygulamalısınız.

Etkileyici bir bakışın bir diğer noktası ise sağlıklı bakıyor olmasıdır, yorgun görünen ve göz altı morluklarına sahip bir göze sahipseniz kapatıcılığı yüksek bir consealır kullanmalısınız ve transparan pudrayla göz altı kapatıcınızı sabitlemelisiniz.

 

Etkileyici bir bakış keskin olmalıdır.
O yüzden göz tipinizi doğru yorumlayıp size en uygun tipte bir eyelenır çekmelisiniz. Bu uygulamayı bir kalemle de yapabilirsiniz ya da eyelenır çekmeyecek dahi olsanız kesinlikle kirpik diplerinizi belirginleştirmek için ince bir çizgiyle belli belirsiz bir hat oluşturursanız bu bakışınızı keskinleştirecektir.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir