Siyah Nokta Temizleme Bandı


Bu zamana kadar satın almış olduğunuz tüm siyah nokta temizleme bantlarına elveda demenin zamanı. Evde doğal yöntemler ile siyah nokta temizleme bandı hazırlayabilirsiniz.

Hemen kolları sıvayın ve birbirinden özel tarifler ile siyah nokta temizleme bantlarına merhaba deyin.


Siyah Nokta Temizleme Bandı


Siyah Noktaları Temizlemeyen Bant

  • 1 yemek kaşığı toz jelatin
  • 1 yemek kaşığı süt

Bant yapımı için 1 yemek kaşığı toz jelatin ile 1 yemek kaşığı sütü birbiri ile harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı mikrodalga fırına alalım ve 30 saniye boyunca bekletelim. Dilerseniz elde ettiğiniz karışımın içerisine sıcak süt de ilave edebilirsiniz.

Siyah Noktaları Temizleyen Mucizevi Kür Tarifi

  • 1 litre su
  • Maden suyu

1 litre suyun içerisine 1 şişe maden suyu ilave edelim. Hazırladığımız karışımı kaynatalım ve buhar banyosu yapalım. Bu işlem sonrasında yumuşayan siyah noktaları pamuk yardımı ile sıkalım.

Siyah Noktaları Temizleyen Özel Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı mısır unu

Siyah noktaları temizleyen maske tarifi için 1 yemek kaşığı yoğurt ile 1 yemek kaşığı mısır ununu harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine masaj yaparak sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Önerilen bekleme süresinin ardından cildimizi ılık su yardımı ile durulayalım.

Maske kullanımı sonrasında dilerseniz peeling de yapabilirsiniz. Sizler de en özel maske ve peeling tarifleri ile kısa zaman da cilt üzerinde ki tüm siyah noktaları yok edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir