Sonbaharın En Çekici Ruj Renkleri


Güzellik Sırları; Sonbaharın en çekici ruj renkleri her bayanın özel günlerinde olmazsa olmaz tercihidir. Sonbahar mevsimiyle birlikte havaların soğumaya başlaması bayanların favori güzellik ürünlerinden biri de ruj ürünleridir. Sonbaharda çarpıcı güzelliğiyle ön plana çıkarılması gereken dudaklardır.  Topluluk önünde yapılan sunumlarda, canlı yayınlarda, yemek randevuları, ikili görüşmeler gibi yüzyüze yapılan görüşmelerin bulunduğu ortamlarda göz alıcı rujlar tercih edilmelidir.

Sonbaharın en çarpıcı en göz alıcı ruj renklerine göz atalım..

Nude Ruj Rengi


Sonbaharın En Çekici Ruj Renkleri


Nude renklerden hiçbir mevsimde vazgeçilemiyor. Her sezonda ön plana çıkan nude renkler, doğallığıyla her bayanın aklında kalmayı başarıyor. Toprak tonları mat rujlarıyla bütünleştirilerek makyaja sıcaklık katılıyor ve ayrı bir çekici görünüm kazandırılıyor.

Pembe Ruj Rengi

Pembe renk tonları, dudaklara doğal bir görünüm katarak sıcacık görünüm ortaya çıkarır. Dudak rengi uyumu göz önünde bulundurularak gül kurusu renk tonu ile doğal makyajın yakalanması mümkündür. Yine pembe-kırmızı arası renk tonları da güzel görünümde vazgeçilmeyen ruj renkleri arasında yer almaktadır.

Rujda Metalik Renkler

Rujda metalik  renk  tonları biraz abartıya kaçabilir. Gündelik hayattaki makyajda metalik rujlar biraz abartılı olabilir. Fakat metalik rujlar gece makyajı için ideal bir seçimdir. Çekici görünüm sağlar ve dikkatleri çeker. Yine nude-metalik tonlar cool görünüm için denenebilir.

Rujda Koyu Renkler

Sonbahar ve kış mevsimlerinin vazgeçilmez ruj renkleri koyu renklerdir. Soğuk havalarda giyilen koyu kıyafetlerin içinde çekici görünüm için koyu renk ton rujlar idealdir. Koyu renkli kıyafetlerde koyu renk rujlar çekiciliği yakalar. Ön plana çıkan renkler; bordo renkler, koyu mor tonları vb.

Kırmızı Ruj Renkleri

Kırmızı renk ve tonları her mevsim asiliği ile ortalığı yakıp kavurur. Kırmızı tonları Sonbaharda da çekiciliğini gösteriyor. Renk tonuna uyumlu olması nedeniyle bu mevsimde de çarpıcı kırmızı tonlar çok rahat seçilebilir.  Renk seçiminde ideal ve çekici kırmızı tonlar; klasik mat ruj, parlak kırmızı ruj, çilek rengindeki kırmızılar vb.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir