Bakışlarınızla dikkatleri üzerinize çekin


Günlük hayatında ya da özel günlerde artık farklı bir makyaj yapmak isteyen bayanlar size bir önerim var: Double Eyelenır

Biri kalın biri ince aynı uzunlukta farklı iki renkte eyelenırı üst üste uygulanan double eyelenırı, isterseniz günlük makyajınızda, isterseniz de gece makyajınızda kullanabilirsiniz.


Bakışlarınızla dikkatleri üzerinize çekin


Hem dikkatleri üzerine çekecek hem de bakışlarınıza renk katacak bu etkileyici eyelenırı nasıl çekeceğimizden bahsedelim…

Öncelikle iki farklı renkte eyelenır seçtikten sonra renkli olanı göz pınarlarınızdan başlayarak kalın bir şekilde kuyruklu bir eyelenır çekmelisiniz. Daha sonra kalın eyelenırın kurumasını bekleyin.

 

İkinci renkteki eyelenırızı yine göz pınarlarınızdan başlayarak, kurumuş olan kalın eyelenırın üzerine, ince bir şekilde çekin. Dikkat etmeniz gereken nokta: aynı boyutta ama farklı kalınlıkta olmaları gerektiği…
Birbiriyle adapte olmuş eyelenırlarınızı çektikten sonra göz kapağınıza başka bir ürün uygulamanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Kirpiklerinize maskarayı sağ sol hareketlerle yukarı doğru çekerek uygularsanız kirpikleriniz daha dolgun ve uzun olacaktır ve bu, göz makyajınızı daha etkileyici hale getirecektir. Eğer özel bir davette bu makyajı kullanacaksanız takma kirpik de takabilirsiniz.

 

Eğer iddialı biriyseniz gece parti ya da ona benzer bir ortam için bu makyajı kullanacaksanız size harika bir önerim var: İki farklı renkte kullandığınız eyelenırınızın (örneğin mavi olabilir) renkli olanıyla aynı renkte rimel uygularsanız kirpiklerinize, mükemmel ve dikkatleri üzerine toplayan bir göz makyajına sahip olacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir