Ela Gözlü Kadınlar İçin Far Önerileri


Ela göz rengine sahip olan kadınların göz renklerinin değişken olması sebebiyle kullanacakları makyaj malzemelerinin uyumu çok önemlidir.

Harika görünmesi için göz renginin değişkenlerinden yararlanarak kendinize uygun renklerde makyaj yapabiliriniz. Özellikle size önerimiz mor ve mürdüm tonlarıdır. Bu tonlar gözlere çok yakışır. Ama önerileriniz sadece bunlarla sınırlı değil elbette.


Ela Gözlü Kadınlar İçin Far Önerileri


 

Ela gözler için tercih edebileceğiniz en güzel tonlar; toprak renkleri mavi mor yeşil gri ve benzeri renklerdir. Bu gözlere en yakışan ton ise laciverttir. Lacivert göz makyajı gözlere derinlik kazandırır. Gözleri öne çıkarmak  için koyu tonları tercih etmek gerekir.

Angelina jolierihanna gibi ünlüler ela gözlere sahip oldukları için genellikle köyü tonda dumanlı göz makyajlarını tercih ediyorlar. Ela gözlere en çok yakışan far tonları şunlardır.

Mor mürdüm tonları ve eflatun tonları ela gözlerin yeşil tarafını en belirgin olarak vurgulayan tonlardır. Bu renk farların köyü tonları gözlerin yeşil gibi görünmesini sağlar.

Nars Christopher Kane koleksiyonuna ait Parallel Universe Duo Eyeshadow ikili göz farı gözlere sezonun trendlerinden olan parıltılı pembe lila ve parıltılı mor renklerini veriyor. Saldın sarısı ve bronz tonlar ela göz rengiyle en uyumlu renklerdir.

Altın rengi far ve bronz tonları aynı tonlarda kullandığınızda gözlerinizin ne kadar güzel olduğuna siz bile şaşıracaksınız.

Metalik gri füme ve gümüş rengi gözleri ışıltılı gösterir ve insanların odak noktasını size çevirir. Metalik farlar mutlaka makyaj çantanızda bulunması gereken makyaj malzemelerinden biridir.

Ela gözler için bir diğer önerimiz ise pembe tonlardır. Pembe tonlar ela rengiyle uyumu sizin güzelliğinize güzellik katacak.

Ela ile kahverenginin birbiriyle kontrast olması ela göz için kahverengiyi vazgeçilmez yapıyor. Far paletleri makyaj çantanızın olmazsa olmazdır. Pratik ve kullanışlı olması sebebiyle anlık programların kurtarıcısı konumundadır.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir