Evde Sivilceliler İçin Maske Yapımı


Evde Yapılabilen En İyi Sivilce Maskeleri Sivilce Ve İzleri Yok Eden Maske Tarifi Sivilcelere Kesin Çözüm Bitkisel Ev Yapımı Kür Doğal Bitkisel Kolay Çözümler

Sivilceler bir çok kişi için oldukça baş belası bir durum. Hal böyle olunca insanlar sivilceleri yüzünden yüzlerini sevemiyorlar.


Evde Sivilceliler İçin Maske Yapımı


Peki sivilceleri en etkili ve kolay bir şekilde evimizde nasıl geçire biliriz? Bir çok kişi sivilceler hakkında bir çok şey söylüyor. Ancak surun şudur ki bu tarifler ne kadar etkili ve sivilceler geçtikten sonra geride izleri kalır mı ?

Bu yüzden aslında her tarife de güvenmemek gerek.

Evde sivilceler için maske yapımı aslında çok basittir. Makalemizin devamında bu probleme bir çözüm bulacaksınız.

Her ne kadar bitse bile sivilceler geride izleri kalabilir ve daha da kötüsü bazı tarifler yüzünüze iyi gelmeyebilir ve sivilceler daha da fazlalaşabilir. Peki evde kolay bir tarifle sivilcelerden geride hiç bir iz bırakmadan nasıl kurtulabiliriz?

Aslında bu oldukça da basit. Bir çay bardağı maydanoz tohumu eğer bunu bulamazsanız da bir demet maydanoz suyu da kullanabilirsiniz. eğer maydanoz tohumu kullanacaksanız bir kase içerisine iki yemek kaşığı yoğurt koyun ve yine bir yemek kaşığı maydanoz tohumunu koyun. İyice karıştırın.

Karışım iyice yoğunlaştıktan sonra yüzünüze sürün ve 15 dakika bekletin. Daha sonra limon suyu ve bir pamuk yardımıyla yüzünüzü iyice temizleyin.

Son olarak da bir miktar kaynar suyu bir kaseye koyarak yüzünüzü fala yakmadan ve buharı yüzünüzü ısıtacak şekilde yüzünüze tutunuz. Yüzünüzü on dakika buharda tuttuktan temiz bir havlu ile kurulayın ve soğuk su ile güzelce yıkayınız.

Eğer maydanoz tohumu bulamazsanız da bunu bir demet maydanozu bir su bardağı suda kaynatarak elde ettiğiniz su ile de yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir