Siyah Noktalar Nasıl Gider


Kısa zaman zarfı içinde tüm siyah noktalara elveda demek isteyenlerdenseniz birbirinden özel maske tariflerini deneyebilirsiniz. Hemen kolları sıvayın ve özel maske tariflerini uygulamaya alın.

Siyah Noktaları Yok Eden Özel Maske Tarifi:

  • 1 yemek kaşığı Türk Kahvesi
  • 1 yemek kaşığı limon suyu

Siyah Noktalar Nasıl Gider


Maske yapımı için 1 yemek kaşığı Türk kahvesi ile 1 yemek kaşığı limon suyunu harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine masaj yardımı ile sürelim ve 15 dakika bekleyelim.

Bekleme süresinin ardından cildimize peeling yaparak maskemizi çıkaralım. Uygulamaya alacağını bu özel maske tarifi aynı zaman da cilt üzerinde ki birikmiş yağ tabakasının da geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır.

Siyah Noktalar İçin Mucizevi Maske Tarifi:

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı karbonat

Siyah noktalara elveda demek isteyenlerdenseniz bu özel maske tarifini uygulamaya alabilirsiniz. Maske yapımı için 1 yemek kaşığı yoğurt ile 1 yemek kaşığı karbonatı harmanlayalım. Yoğurtlu karbonat karışımını cilt üzerine masaj aracılığı ile sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim.

Maskemizin içerisinde yer alan yoğurt cildin yenilenmesi ve onarılması adına oldukça idealdir. Karbonat ise siyah nokta oluşumunun engellenmesine yardımcı olmaktadır.

Maske kullanımı sonrasında cilt iyice temizlenmelidir. Eğer sizler de kısa zaman zarfı içinde cilt üzerinde ki tüm siyah noktaları yok etmek isteyenlerdenseniz doğal maske tariflerini uygulamaya alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir