Ünlülerin Güzellik Sırları, Hangi Ünlü Cilt Bakımını Nasıl Yapıyor?


Yıldızların Cildin Beyazlaşmasının Sırrı, Bakın Hangi Cilt Maskelerini Uyguluyorlar

Resimlerin ya da güzel parıltılı filmlerin ardında Hollywood yıldızları, güzelliğe bakmak için fazla zamanı olmayan kadınlar. Güzellik yapmanın yolu bazen yüz beyaz cildin üründen sırrının keşfinin yapılabileceği kadar küçük olan güzelliğe kadar olan sırrıdır.

Yüz Temizleme İpuçları 1: Yüzünü temiz yıka


Ünlülerin Güzellik Sırları, Hangi Ünlü Cilt Bakımını Nasıl Yapıyor?


“Bana göre, ilk adil cildin ilk anahtarı kesinlikle temiz olmalıydı. Harika bir görünüm için ilk platform. ” –  Vanessa Hudgens

“Yüzümü yıkamayınca ya da makyajımı tamamlamamda ve yastığımın temiz olduğundan emin olmadığımda asla uyumayacağım, temiz ve parlak bir cilde erken geldiğimi öğrendim. ” – Mila Kunis

Secret Whitening Facial 2: Doğadan gelen cildi beyazlatma

“Günde birkaç kez üst üste tutmak için lavaboya büyük bir şişe zeytinyağı koydum ve cildimi yumuşak ve pürüzsüz hale getirdim.” Emma Stone

Bal maskesi Helena Christensen, sadece cildinin yumuşak olması değil, aynı zamanda onun için en hızlı şekilde beyazlaşmasını sağlayan gizli bir cilt olduğu için sevildi.

Son zamanlarda, hindistancevizi yağının güzelliği hakkında çok şey duydunuz . Ancak Mae West bunu on yıldan beri biliyor ve cildine nem sağlamak için hindistan cevizi yağı kullanıyor.

Yüz Temizleme İpucu 3: Yüz kremi kullanın

“Avustralya Kuğu” Nicole Kidman cildini beyazlattığını açığa çıkarır sırrı nemlendiricidir. “ Bu bir alışkanlıktır, zaman ve para israfını değil, özellikle benim gibi kuru ciltleri olan insanlar için çok fazla değişiklik.”

 

Şarkıcı Beyonce söyledi “Hep aynaya görüntü ile uyu bir yüz nemlendirici, radyant parlak deriyle uyanmak için yeterli olduğunu”

Gizli Yüz Beyazlatma İpuçları 4: Her zaman güneş koruyucu kullanın zaman dışarı

Reese Witherspoon’a göre : “Yoğun çalışmaya ek olarak, ben bir anneydim. Yani ihtiyacım olan şey basit ve hızlı. Hem cildi koruyan ve besleyen sır, dışarıda çalışırken SPF güneş koruyucu bir nemlendirici kullanmaktır. Ama gerçekten üzgünüm .

“Geçmişte cildime çok fazla zarar verdim, şimdi yapmam gereken şey cildimi korumak için güneş koruyucu kullanmak. İlk yüz beyazlatma sırları, doğru miktarda sürmek, lekelenmeyi ve 30 dakika önce de dahil olmak üzere uygun güneş koruyucularıdır. ” – Kristin Davis

Gizli yüz beyazlatma 5: içeriden cilt bakımı

Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Marilyn Monroe her zaman güzellikten hoşlanan Hollywood güzeli. Güzellik rutinleri cilt bakım ürünlerinden değil, içeriden geliyor.

Marilyn Monroe sadece üç boyutlu bir ölçüm rüyası değil, pürüzsüz beyaz tenli ve her zaman taze olan bir çok insanın merak ettiği bir sırdır. Monroe, Pageant dergisi ile yapılan bir 1952 röportajında, dışarıdan gelmediğini, vücudunu ve cildini güzel tutması için dengeli bir diyet yaptığını söyledi. “Sabahları duş almadan önce bir bardak sütü ısırmaya başlarım. Bazen iki bebeği bile sütün içine alıp giyerken içiyorum.”

Etkileyici göz makyajıyla bile, uykusuz bir gece için gözlerinizi pek saklayamazsınız. Deri aynıdır. Elizabeth Taylor’a göre, ” iyi bir gece uykusu almazsanız yüzün cehennem gibi görünecek ,” diyen Minka Kelly, günün ortasında her zaman yarım saatlik bir şekerleme geçirdiğini itiraf ediyor. Parlak bir tanrıçaya benziyor mu?

Ingrid Bergman, doğal güzelliği için bomba olmaktan çok bilinir. Bergman, filme çekerken nadiren dışarıda makyaj yaptığını söyledi. Kalıcı güzelliğe sahip olmanın yolu, iç sağlığınıza dikkat etmektir. Ayrıca asansör yerine yürüyen merdivenler de dahil olmak üzere birçok alıştırma gerçekleştirmektedir.

Miss Universe Natalie Glebova’nın yüz güzelliğinin sırları

Miss Universe 2005 Natalie Glebova, tüm zamanların en güzel 10 güzünden biri seçildi. Barbie bebek gibi mükemmel bir görünüme sahip. En büyük önceliği sağlığıyla güzel olmaktır. İçinde, cildin yapısını korumak – kadınlara altın anahtar güzellik ve sağlık tutmak için kapıyı açıyor yıl.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir