Uzun Görünmenin Sırları Nelerdir?


Uzun Görünmenin Sırları Nelerdir?

Herkes modayı yakından takip ediyor ve sürekli olarak kadınlarda bir ”uzun görünme” isteği bulunuyor. Yüksek topuklu ayakkabılar, ince gösteren kıyafetler sürekli olarak moda haline gelip gündeme oturmayı başarıyor.


Uzun Görünmenin Sırları Nelerdir?


Şimdi bizlerde sizlere kadınların takıntı ettiği bir konuyu açıklayacağız ve sizlere ”uzun görünmenin sırlarını” paylaşacağız. Konuyu uzatmadan işte sizlere bu sırlar…

⦁ Yürüyüşünüze ve duruşunuza mutlaka dikkat edin. Asla kambur bir şekilde yürümeyin. Duruşunuz her zaman dik olsun. Ayakta veya otururken kambur bir şekilde durursanız boyunuz olduğundan çok daha kısa görünecektir. Duruşunuzu değiştirerek daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

⦁ Saçlarınız ile boynunuz arasında belirli bir hiza olsun aynı zamanda saçlarınız asla boynunuzu kapatmasın. Eğer saçlarınız boynunuzu aşırı şekilde kapatırsa boyunuz oldukça kısa görünecektir. Saçları uzun olan bayanların en büyük derdi saçlarının boynunu kapatmasıdır.

⦁ Kesinlikle ekoseli, puantiyeli ve yatay çizgili kıyafetlerden uzak durun. Aksine bu kıyafetler yerine dik çizgili kıyafetleri tercih edin. Bu kıyafetler sizi daha uzun gösterecek.

⦁ Kıyafetlerin rengi konusunda danışmanlığa ihtiyacınız varsa kesinlikle açık renklerden uzak durun. Açık renkli kıyafetler sizleri kısa gösterecek. Örneğin; ”Pembe, mavi, yeşil gibi renkler.” Daha uzun görünmek istiyorsanız gri veya beyaz kıyafetler giyebilirsiniz.

⦁ Kalın kumaşlarda aynı şekilde sizleri kısa gösterecektir. Kalın kumaşlar yerine ince kumaşlı kıyafetler giymenizde büyük fayda var. Hem sizi daha uzun gösterecek hemde daha zayıf gösterecektir.

Bu dediklerimize uyum sağladığınız zaman daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz. Uzun boylu kızların bu dediklerimizi yapması gerekmiyor fakat boyunuz aşırı şekilde kısaysa bu dediklerimizi yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir